1 / 1
se prodava zemjiste vo Katlanovo
3 €
05.04.2021 13:01

Карпош / Скопје

Квадратура:

6110 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodavaat dve parceli vo Katlanovo, opstina Badar. ednoto zemjiste e so kvadratura od 6110 m2 (se vodi kako шума klasa 7,parcela 426), a vtoroto e so kvadratura od 3350 m2,шума klasa 7,parcela 446) dvete parceli se naogaat vo mestoto vikano Чукар. cenata e 3 evra po m2.
lice za kontakt :
Julijana 078-249-393

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Жарко
Потврден огласувач
071435898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам