1 / 3
SE PRODAVA TABLET Android 4.2
1.000 МКД
Цената не е фиксна
03.06.2022 13:05

Куманово / Куманово

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

7" инчи

TREVI tablet 7 inch, so puknato staklo malku e upotreben skoro nov.
Shitet tableti me xham te krisun punon ,eshte shume pak i perdort.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Iso
Потврден огласувач
070813428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам