1 / 1
Проектирање Електрика
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 13:22

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработувам проект за секаков вид на објекти ( семејни куќи, деловни објекти, индустриски објекти, згради итн.) фаза електрика.Можност за изработка на комплетна документација од сите фази: архитектура, статика (градежно-конструктивен проект), електрика, водовод и канализација и т.н

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава / Можна е замена од:

Baze
Потврден огласувач
078302777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам