1 / 4
SPINOMED-Zastita na `rbeten stolb
15 €
Цената не е фиксна
05.10.2020 18:22

Карпош / Скопје

Namenet i za pravilen razvoj na `rbeten stolb kaj mladi lica vo rast i preventivna zastita od osteoporozni skrsenici na `rbet kaj postari.
tel. 070/ 346-164 077/ 69-96-96

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам