1 / 6
Molero fasaderski uslugi I gips karton
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 11:09

Аеродром / Скопје

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni smesi elektrika,vodovod,hanter daglas,amstrong,plochki brzo kvalitetno ,pedantno I odgovorno javite se ke najdeme zaednichki odgovor za vasite problemi vi blagodaram

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
078875641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам