Logo

Ovošen nasad vo Carev Dvor 3507м2

Број на оглас: 2680507 | Објавен на: 11.07.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 3507 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава овошен насад со преку 300 садници во с.Царев Двор, позади фабриката за сокови на самиот влез, со ископан бунар и спроведен систем капка по капка.
Цена по договор.

  Слободан

Потврден огласувач