1 / 2
Plac vo Kavadarci
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 10:13

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam atraktiven plac (2 parceli edna do druga) od 5500m2 mesto vikano Tanko patce, katastarska opstina Kavadarci. Placot se naogja sproti Klinicki centar Kavadarci, odnosno Kozuvcanka od drugata strana na rekata Luda Mara. Ima pristapen pat i voda.Pogoden za gradba na kukji i industriski objekti.
Cena po dogovor.Tel 070/222 190

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072932485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам