Logo

ПРОДАВАМ БОЉЕРЧЕ

Број на оглас: 2681541 | Објавен на: 06.06.2019, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам бољерче за во кујна, цена 1200 денари

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Zlate

Потврден огласувач