1 / 4
SLEP SLUZBA “ORIZ”
70.544.333 €
28.11.2021 12:40

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

slep sluzba pomos na pat prevoz na vozila, koli pomali kombinja i lesna zemjodelska mehanizacija niz
cela drzava i stranstvo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070544333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам