1 / 8
Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi
50.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 16:34

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

880 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion vo Tetovo,cena po dogovor.Placot ima pristap na dva pata./ Shitet vend 880m2 ne lagjen Drenovec 3, mbi stadiumin e qytetit, cmimi me mareveshje.Vendi dell ne dy rruge.
-ka një dokument ndërtimi
-pronë e dokumentuar.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Srgjan
saraevska br2
Потврден огласувач
075277466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам