1 / 1
Livada vo s. Ribarci
4 €
Цената не е фиксна
04.03.2023 08:40

Битола / Битола

Квадратура:

4065 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Broj na parcela - 92/1
Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075744251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам