1 / 1
Rabotnik
По Договор
22.12.2018 14:10

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabotnik maz 18-50 godini,. za rabota na tezga za dnevnica

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Javete se na ovoj broj
Потврден огласувач
072240249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам