1 / 3
se prodava niva pozadi avtocem
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2022 13:18

Тетово / Тетово

Квадратура:

5300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Za podetalni informacii javetese na 078359499

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам