1 / 2
Се продава плац на Долно Водно
1 €
27.09.2022 14:21

Карпош / Скопје

Квадратура:

433 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченска 4. Плацот има струја и вода.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Снeжана
Потврден огласувач
075236947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам