1 / 4
KOZNA JAKNA NOVA 100%
6.000 МКД
24.06.2022 10:35

Гази Баба / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црна

KOZNJAK 100% TELESKA KOZA KUPEN OD GODEL... КАКО НОВ

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

vojo
Потврден огласувач
070484444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам