1 / 1
Prodavam kukja vo Kicevo
125.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 13:00

Кичево

Број на соби:

11

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Lefce Stefanoski Tarzan 23

Продавам куќа во центар во Кичево - Карпош. Куќата е со два посебни влеза.

Мито 070622922

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071221912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам