1 / 9
DYNACORD PM2200
1.980 €
Цената е фиксна
24.01.2022 09:58

Кичево

Komplet ozvucuvanje
Dynacord PM2200 2x700 w
2 Peavey 12"
2 Peavey 15"
2 Peavey Bas binovi
2 Stalki za zvucnici
2 Cevki za montaza na zvucnici na binovi
45 m kabli za zvucnici
6 neutric spikoni
komplet navlaki
Цена по договор за целата опрема која е наведена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
078422617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам