1 / 1
Germanos Servis za Mobilna Telefonija
1 МКД
09.11.2018 11:56

Карпош / Скопје

Menuvanje na baterii i konektori za site vidovi telefoni Samsung, Iphone, HTC, Lenovo, Alcatel, LG brza i efikasna usluga povelete vo Germanos vednas do pazarce Taftalidze tel. 075261790

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

stanko anteski
Потврден огласувач
075261790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам