1 / 3
PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75
По Договор
17.02.2022 17:03

Неготино / Неготино

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во насока од Гевгелија кон Скопје.Исто така и простор за хотел,ресторан,маркет и др.
За по детални информации
075 266 206 Стојче.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам