1 / 3
IZDAVAM KAFE BAR ZA NOVA GODINA
1 €
Цената е фиксна
23.12.2019 09:08

Скопје Центар / Скопје

Izdavam Kafe Bar vo centar za docek na Nova Godina i za drugi privatni zabavi, rodendeni, maturski itn. Tel:078 490 505

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
078490505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам