1 / 2
Се продава куќа во населба *Леваци*
По Договор
19.04.2022 21:02

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

620 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири спратни висини.Секој спрат е независен еден од друг.Деловниот простор и приземјето се со посебни влезови.Спратот и поткровјето се поврзани со внатрешни скали.Спратот и приземјето се целосно опремени (кључ на рака).Секој спрат има подрум и дворно место.Спратот и приземјето можат да се поделат на по два стана према желбата на купувачот.Високото поткровје е со спратна армирано бетонска плоча централно поставена и истото е карабина.Куќата е целосно фасадирана и е со термичка изолација.Прозорите се со термопан стакло и елоксиран алуминиум,Цената е по договор.телефон:-078 390 997 и 078 472 647.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vancho
Потврден огласувач
078390997
078 472 647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам