1 / 4
Soncevi kolektori-Сончеви колектори РАСПРОДАЖБА
1 МКД
23.04.2021 18:54

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Вакумски сончеви колектори со автоматика и греач за догревање на водата со вклучена достава до вашата адреса

1.100 Л цена 9500 денари
2.150 Л цена 11500 денари
3.180Л цена 13500 денари
4.200Л цена 14500 денари
5.240Л цена 16500 денари

Инокс колектори

1.100 Л цена 10500 денари
2.150 Л цена 12500 денари
3.180Л цена 14500 денари
4.200Л цена 15500 денари
5.240Л цена 18500 денари

Цената е без вклучена монтажа.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Горан Стојановски
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам