1 / 2
OPEL ASTRA MERIVA CORSA 1,7DTH1.3 CDTI
11 €
16.05.2019 08:16

Гевгелија / Гевгелија

MOTORI MENJACI ZAMAECI LETVI AMORTIZERI TURBINI TRAPOVI PUMPI DIZNI I DRUGO SE ZA ASTRA MERIVA CORSA OD 2004G DO 2009G

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

GOLF 4 1.4BENZIN NA DELOVI SAMO NA DELOVI

4 €

TURBO GOLF 5.6 1.4 TSI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам