1 / 4
Warburg garaziran 76.000km
300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 19:30

Македонски Брод

Марка:

Wartburg

Модел:

353

Година:

1989

Гориво:

Дизел

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Go prodavam so izvaden menuvac i motor.

Moze da si iskoristi kako osnova za Baggy .

Imam i rezervni delovi. Cenata ne e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070931070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам