1 / 9
Se prodava plac na Gorica
1 €
22.10.2022 00:10

Кичево

Квадратура:

725 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na mesto vikano Gorica neposredno do magistralniot pat Kicevo Ohrid, nasproti benziskata pumpa MakPetrol.Negovata kvadratura e 725 m2 plus 108 m2 zemjiste vo sopstvenost na R.Makedonija so moznost za dokup.
Placot ima gradezna dozvola so broj na placot 5908.
Za poveke informacii BARAJTE ME NA 071302016!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zZz
Потврден огласувач
071302013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам