1 / 7
Profesionalna oprema za svadbi
1 МКД
08.09.2018 14:37

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Iznajmuvanje na profesionalna 5000W. masina za scenska kontinuirana niska magla za svadbi, spotovi,filmovi kako i za razni organizacii,svecenosti i manifastacii.
Ostanatata oprema za svadbi poglednete ja na Fb.page - Castillo Events -

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам