1 / 6
RAM memorija za KORG LE-TR
1.000 МКД
30.01.2022 14:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

RAM memorija za KORG LE-TR,YAMAHA PSR 8000,PSR 9000,9000 pro.Memorijata e so kapacitet od 32mb....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам