1 / 5
Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни
380 МКД
Со вклучен ДДВ
08.07.2022 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев

Брикетите се пакувани по 10кг (10 или 12 парчиња во пакет во зависност од пакувањето).
Калорична вредност: ~4300 kcal/kg
Димензиите на брикетите (по парче) се:
-За пакување од 10 парчиња: 6 cm x 6 cm x 26 cm;
-За пакување од 12 парчиња: 6 cm x 6 cm x 23 cm;
Состав: 100% дабово дрво.
Цена за 10кг: 380 ден.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Virovo Promet
ул. 1409 бр. 9А
Потврден огласувач
070225112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам