1 / 1
Maska zimska jakna nova
1 МКД
28.09.2022 13:19

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Светло зелена

Jaknata e skroz nova,neoblecena.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071335510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам