Logo

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

Број на оглас: 2699133 | Објавен на: 05.07.2018, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Вид на оглас: Се продава


Професионална мед. масажа на целото тело или масажа од повреди на одреден дел на телото , врат грб нозе,.или спортска и релаксациона масажа . Закажување термин само денес за денес
СЕРТИФИЦИРАН ПРОФЕСИОНАЛЕН МЕД. МАСЕР

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Jovan