1 / 5
prodazba po naracka na borov med( * МЕД ОД БРИЧКИ *)
350 МКД
Цената е фиксна
08.09.2022 13:11

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

Po naracka , se prodava sirup od bor .
Ako ima zainteresirani : javete se na mobilniot broj , na istiot broj na viber ili pratete e-mail :
gavril1980@abv.bg

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Gavrilcho Brato Jovevski
Потврден огласувач
077720155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам