1 / 3
BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета
320 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2023 21:37

Аеродром / Скопје

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svojot analogen zvuk. Perfektna za synth, drums, soft synths...
Site kanali rabotat. Power i L.C.F se bypassed.
Slobodno prasajte sto ve interesira. A na youtube ima mnogu videa so demonstracii za mokta na ovaa mikseta. Mozete na ebay da vidite za koja cena odat.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

Ogi
Потврден огласувач
071262446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам