1 / 4
novi VODOOTPORNI CIZMI BR 29-VELES I SKOPJ
800 МКД
Цената е фиксна
25.12.2018 11:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Други

NA SAFRAN
IMAME BR 29 MASKI I ZENSKI MODEL
VODOOTPORNI I TOPLI
LOKACIJA VELES I SKOPJE

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам