1 / 12
OTKUPUVAM I PRODAVAM KNIGI STRIPOVI GRAMAFONSKI PLOCI I
100 МКД
12.03.2021 21:34

Карпош / Скопје

OTKUPUVAM I PRODAVAM KNIGI,STRIPOVI,GRAMAFONSKI PLOCI I STARI PREDMETI.LOKACIJA KEJ 13 NOEMVRI.KUKARKA BR 3.CENA PO DOGOVOR.DAJTE PONUDA PRAKAM PO KARGO.TEL.077626453 VIBER 078302851,071850101
VIBER 078 302 851

Категорија: Книги и литература / Списанија и магазини

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
077626453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам