1 / 2
Allen & Heath QU 16 futrola, torbica
6.000 МКД
Цената не е фиксна
31.12.2021 14:07

Кавадарци / Кавадарци

Koristena, mnogu kvalitetno izrabotena so isti dimenzii kako originalnata za QU 16

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Trajche TALE Dimitriev
Prilepska br.11
Потврден огласувач
070393700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам