1 / 10
Odys Megaro Plus dvd Player 9" Inch Made in Germany
6.500 МКД
07.03.2019 16:46

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Odys Megaro Plus dvd Player 9" Inch Made in Germany
Novi doneseni od Germanija komplet so site dodatoci !
AV Kabel
Dalecinski
Adapter na 240V
Adapter za vo Kola 12 DCV
Remcinja za precvrstuvanje na sedistata
USB SLOT I SD SLOT DVD Podrska na site formati !
Slusalki i Perspekt za koristenje
Za povekje info:004917660482209 Nenad Viber/WhatsApp
Dostava za 24 casa ili na lice mesto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Amazon-Zoki
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам