1 / 8
ODYS FURO DVD PORTABLE TV Tuner /USB /SD CARD /DVD 9 INCH
2.700 МКД
16.03.2019 21:02

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

ODYS DVD PORTABLE 9 INCH
Karakteristiki :TV Tuner /USB /SD CARD /DVD PODRSKA NA SITE FORMATI
Dostava:
Adapter 230/240 V
Adapter za vo kola 12 DCV
Slusalki
Dalecinski
AV Kabel
DVB-T Antena
Novi doneseni od Germanija vo original pakuvanje
Kolicina:4
Dostava za 24 casa ili na lice mesto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Amazon-Zoki
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам