1 / 3
USB 8GB so logoto na VW
600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2020 15:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi :
-USB 8GB so logoto na VW osvetleno so led crvena boja.
- USB 8GB so logoto na VW osvetleno so led zelena boja
-- USB 8GB so logoto na VW osvetleno so led plava boja

Parce 600 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

mac
Потврден огласувач
078492750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам