1 / 8
CITROEN C3 CLUB ENTREPRISE
9.400 €
Со вклучен ДДВ
9.550 €
28.05.2022 09:14

Аеродром / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

CITROEN C3 16 HDI
=== KLIMATRONIC
--- SERVO
--- SVETLA LED
--- MET.
---ABS
---ESP
---CD MP3+TEL
---10 X ARBG
--- VOLAN (podesuvanje vo visina)
-- BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
( realni kilometri 100% ) SERVISNA KNISKA OD CITROEN MOZETE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS !!!!!!!!!!!!!

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA !!! BEZ ZAMENI !!!!!!!!!!!!
Престани да бараш, Почни да возиш!🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

next car next auto
Потврден огласувач
072666000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам