1 / 4
ARONIJA NA GOLEMO I MALO
1 МКД
02.01.2019 19:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

prodavam ekstra klasa aronija vo sveza sostojba,kako sega skinata
na golemo i malo
berba 2018 godina

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075559975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам