1 / 2
Pekara Furna ima potreba od rabotnik vo proizvodstvo
1 €
Цената не е фиксна
10.08.2020 08:44

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Pekara (Furna) vo Ohrid-Leskoec ima potreba od rabotnik za vo proizvodstvo 3ta smena so rabotno i bez rabotno iskustvo.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
075408766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам