1 / 5
Cassette Deck TECHNICS RS-TR 575 EXTRA
3.000 МКД
Цената е фиксна
30.06.2020 20:48

Гостивар / Гостивар

Dvata Deka Snimaat istovremeno + Revers.
Extra Sostojba. Made in Japan.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам