1 / 6
Cassette Deck DENON DRM - 550 Super kvalitet, TOP CENA!
2.000 МКД
Цената е фиксна
08.04.2020 22:38

Гостивар / Гостивар

Dekot e dve glavi mnogu malku koristen. Sostojba super mali znaci na koristenje, preden panel nema grebanici. Top Cena!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам