1 / 8
Cassette Deck TECHNICS RS-BX 601 TOP! + 30 KASETI GRATIS.
2.000 МКД
16.11.2020 18:35

Гостивар / Гостивар

3 Glavi, Najdobar Brand, Vratickata se zatvora na kopce eden od poslednite modeli. Cena Top. Sostojba odlicna se raboti.
Gratis 30 kaseti. Pracam po kargo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам