1 / 6
Prodavam elektricno kolte od 24 kw
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2022 22:09

Свети Николе / Свети Николе

Elektricnoto kotle e ispravno, koresteno e samo edna godina

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075488672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам