1 / 10
IVECO DAILY 21+1 sedista 50C18
14.500 €
15.10.2021 12:18

Аеродром / Скопје

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C18 so 21+1 sediste (komocija na golem avtobus), so ful oprema)webasto, fabricka klima, jastuci), proizvedeno 2010 god, so realni 320 000 km.
Avtobusceto e vo besprekorna sostojba.Kompletna servisna istorija!

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

ACE
Потврден огласувач
070319304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам