1 / 1
ПРОДАВАМ 50 АУДИО КАСЕТИ ОРИГИНАЛ, ЦЕНА ЏАБЕ.
2.500 МКД
Цената е фиксна
29.08.2020 16:45

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Дел од изборот на сликата + други сите различни. Цена џабе. Разни Македонски и српски. Праќам по карго.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам