1 / 2
Se prodava Renault Megane 1.5 dci,Volvos60 2.4d ,Mercedes
2.200 €
Цената не е фиксна
10.02.2023 10:02

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Samo delovi 1.4 16v

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашо Јакимовски
Потврден огласувач
070625449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам