1 / 8
Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi
1 €
Цената не е фиксна
27.10.2022 12:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na samo 80m od ezeroto vednas do Opstinata Ohrid. Dnevni boravak, spalna, kujna, trpezarija, balkon, internet, klima, kablovska televizija, ves masina,besplatni parking i tn.
Tel. 075 665426 076501103 Milutin

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам