1 / 7
NOVI VODOOTPORNI CIZMI NA safran br 29-veles i skopje
800 МКД
Цената е фиксна
11.12.2018 00:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Други

imam vodootporni cizmi na SAFRAN
br 29
novi
so kutija od zatvorn dukam -
-isto imam i zenski br 29 -vodootporni
lokacija veles i skopje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам